Obchodní podmínky

Základní údaje:

Kooira – Pavlína Seyfriedová

Sídlo (doručovací adresa): V Luhu 176, 250 68  Řež

IČ: 05406544

Bankovní spojení: 115-5851120257/0100   (nezasílejte prosím žádné platby bez vyzvání a bez VS)

Nejsme plátci DPH.

Web: www.kooira.cz

Email: kooira@centrum.cz

Facebook: Kooira

 

Objednávka zboží

Viz. „zde“

 

Doprava a dodání zboží

Viz. „zde“

 

Péče o zboží

Zboží je možné prát v ruce, bez použití aviváže. Při čištění nepoužívejte žádné tvrdé kartáče, hrubou stranu houbičky na nádobí, apod., obzvlášť šetrně pak čistěte výrobky s reflexními prvky. Speciální péči vyžadují kovové trojzubce – je třeba je udržovat čisté, uvnitř je kovové pérko, které při znečištění může špatně fungovat.

 

Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží. Vrácení zboží v této lhůtě je možné bez udání důvodu.

Pokud se kupující rozhodne zboží vrátit, informuje výrobce a pošle zboží doporučenou zásilkou, nejlevnější variantou (nikoliv na dobírku) zpět na adresu prodejce, nejpozději 14. den od převzetí zásilky. Pokud platba proběhla přes účet, bude poslána zpět stejným způsobem.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

 

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení §53 odst. 8 písm. c občanského zákoníku nelze odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, tedy např. vyrobeno na míru. Týká se to všech případů, kdy spotřebitel zasáhne do výroby jiným způsobem, než volbou z nabízených typů, vzorkovníků, apod., tedy např. když zadá přesný rozměr/y.

Pokud se stane že výrobek psovi nesedí, protože majitel psa špatně změřil, není možné zboží vrátit, ale je možné se domluvit např. na předělání výrobku, záleží na konkrétní situaci.

 

Záruka a reklamace

Na veškeré zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, které má zboží při převzetí kupujícím, a které se vyskytnou během záruční lhůty. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené nesprávným používáním, mechanickým poškozením či nesprávným skladováním. Dále se záruka nevztahuje na vzhled stuh na výrobcích, jelikož tyto stuhy jsou náchylné na odírání.

 

V případě, že zákazník na výrobku v záruční lhůtě objevil výrobní vadu, má právo na reklamaci zboží. Pokud se zákazník rozhodne zboží reklamovat, informujte nás prosím nejdříve e-mailem, nebo zprávou na naší facebookové stránce. Domluvíme se s Vámi, zda budete chtít vrátit peníze, nebo zboží vyměnit či opravit. Zboží je následně třeba doporučeně zaslat nejlevnější variantou (ne na dobírku) na doručovací adresu dodavatele. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona 30 dní od převzetí zboží dodavatelem.

 

Fotografie

Fotografie, které nám zašlete na náš facebook nebo e-mail s naším zbožím se stávají naším majetkem. Můžeme je použít k propagaci produktů nebo marketingovým účelům bez dalšího souhlasu.

 

Závěrečná ustanovení

Dodavatel shromažďuje potřebné osobní údaje zákazníků k vyřízení objednávky. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

V Řeži dne 19.9.2016

 

*20.12.2017

Copyright 2016. Všechna práva vyhrazena.